7 عاملی که باید قبل از طراحی سایت به آن دقت کنیم

1- در وهله اول، شما باید به خوبی بدانید که می‌خواهید روی چه موضوعی مانور دهید. البته در صورتی که کسب و کار شما در مورد حوزه خاصی است، نیازی به فکر کردن در مورد این مرحله نخواهید داشت و فورا باید برای مراحل بعدی اقدام کنید.

2- حال اگر از مرحله نخست عبور کنیم ، بهتر است پیش از هر چیز از زیر و بم آن موضوع با خبر شده و بعد از آن سایتی را راه‌اندازی کنید. افراد زیادی هستند که به یک موضوع خاص علاقه دارند، اما اطلاعاتشان در مورد آن کامل نیست. آن‌ها سایتی را برای خود دست و پا می‌کنند، اما به سرعت با شکست مواجه می‌شوند.

3- حال شما باید به خوبی مخاطبان خود را شناسایی کنید. باید تعیین کنید که با توجه به حوزه‌ای که در موردش فعالیت می‌کنید و می‌خواهید سایتی را احداث کنید، چه مخاطبانی مطالب شما را پیگیری خواهند کرد.

4- تقلید کردن از سایت‌های هم حوزه به هیچ عنوان کار درستی نیست. تا جایی که امکان دارد، سایت خود را نسبت به این دسته از سایت‌ها تغییر دهید.

سعی کنید از پوسته سایت گرفته تا برخی موضوعات جزئی شامل آیتم‌های ویدیویی و تصویری، تغییراتی را نسبت به سایت‌های مهم و محبوب هم حوزه اعمال نمایید. با همین کار ساده، بیشتر به چشم می‌آیید و از نگاه مخاطبان یک فرد نوآور خواهید بود.

5- باید از خودتان سوال کنید که این مخاطبان، شما را به چه صورت پیدا می‌کنند. چنان چه می‌خواهید وارد صفحه اول موتورهای جستجوگر شوید و افراد به راحتی وارد سایت شما شوند، باید تمهیداتی را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، استفاده از کلمات کلیدی و همچنین تیترها و متون جذاب و گیرا را در دستور کار قرار دهید تا مخاطب برای چند دقیقه درگیر سایتتان شود.

6- اگر می‌خواهید در خلال مطالب خود، محصولات یا آموزش‌هایی را به فروش برسانید، پس حتما باید برای خود تبلیغ کنید و روند اعتمادسازی را به خوبی هر چه تمام‌تر انجام دهید. شما باید تلاش کنید تا از مطالب جذاب و خواندنی بهره ببرید.

7- نحوه هدایت مخاطبان در سایت نیز موضوع دیگری است که در این جا به آن می‌پردازیم. هر چه بتوانید مخاطبان را بیشتر در سایت خود نگه دارید، به نفع شما خواهد بود. گوگل در این مواقع، سایت شما را بسیار جذاب می‌داند و آن را به صفحات بالاتر می‌آورد. بنابراین پیشنهاد می‌شود که در بین مقالات و ویدیوهای خود، از مخاطبان بخواهید که از سایر موضوعات شما نیز بازدید داشته باشند.

قیمت ساخت وب سایت

با توجه به این که تعداد سایت‌ها در هر روز در حال افزایش است، افراد متخصص در این زمینه نیز سعی می‌کنند تا به نوعی با افراد کنار بیایند و قیمت‌های منصفانه‌ای را برای طراحی وب سایت در نظر بگیرند.

البته ذکر یک نکته در این جا حائز اهمیت است. قیمت طراحی سایت که می‌پردازید، به نوع آن سایت بستگی خواهد داشت. مثلا بدیهی است که وقتی قصد طراحی سایت حرفه ای دارید، باید مبلغ بیشتری نسبت به یک سایت اختصاصی بپردازید. حال که با این موضوع بیشتر آشنا شدیم، وقت آن رسیده است تا ببینیم نحوه ایجاد سایت به چه صورت خواهد بود.

مراحل ساختن سایت اینترنتی

اگر می‌خواهید که سایت خود را به صورت رایگان بسازید، باید چند مرحله را پشت سر بگذارید. البته یک نکته نباید فراموش شود و ان هم این است که این سایت‌ها همچون سایتی که شما بابت ساخت آن به شخصی متخصص پول می‌پردازید، حرفه‌ای نخواهد بود. با این حال، شاید بد نباشد که نیم نگاهی به آن داشته باشید.

1- پیش از هر چیز باید پلتفرم مورد نظر خود را برای طراحی سایت پیدا کنید. در سطح اینترنت، پلتفرم‌هایی به منظور ساخت سایت وجود دارند که هر یک ویژگی‌های خاص خود را دارند و با آن می‌توانید کارهایی انجام دهید.

2- نوبت به یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی فروشگاه اینترنتی می‌رسد و آن هم انتخاب قالب سایت است. قالب یک سایت می‌تواند یکی از موارد تعیین کننده برای درگیر کردن مخاطب باشد و به همین دلیل، باید توجه و تمرکز فراوانی روی آن داشته باشید.

3- نام دامنه نیز موضوع مهمی است که باید برگزینید. البته این مرحله کمی نیاز به فکر دارد؛ چرا که نامی را انتخاب می‌کنید که همیشه برای سایتتان باقی خواهد ماند. این دامنه، هویت و مسیر کاری شما را مشخص خواهد کرد و به همین دلیل نباید به سادگی از آن غافل شد.

4-شما از بخش‌های سخت این عملیات عبور کردید! حال باید محتوای جذاب خود را وارد سایت کرده و هر چیزی که فکر می‌کنید به درد مخاطب می‌خورد، در اختیارش قرار دهید. روزهای نخست محتوا گذاری برای شما بسیار مهم است و چنان چه از عهده این روزها بر نیایید، هیچ گاه موفق نخواهید شد.

5- بخش‌های گوناگونی در سایت خود قرار دهید. مثلا بخشی برای ثبت نام مخاطبان، نوشتن نظرات و انتقادات آن‌ها و صفحه اصلی، از مهم‌ترین قسمت‌ها برای یک سایت خوب هستند. البته بخش‌های دیگری هم در این زمینه باید به چشم بخورد. پیشنهاد می‌شود که از سایت‌های مهم موجود در گوگل دیدن کنید تا بهتر راهنمایی شوید.

6- قدم بعدی این است که سایت خود را برای گوشی‌های هوشمند هم بهینه کنید. زمانی که شما سایتی را راه می‌اندازید، هنوز برای گوشی‌های هوشمند بهینه نشده است و نمی‌توان از آن استفاده نمود. بنابراین از این مرحله به هیچ وجه عبور نکنید؛ زیرا بخش عمده‌ای از مخاطبان خود را از دست خواهید داد.

قیمت وب سایت آماده

وب‌سایت‌های آماده‌ای هم در اینترنت و سایت‌های مختلف وجود دارند که شما می‌توانید یکی از آن‌ها را برای خود داشته باشید؛ اگر چه ما خیلی این مورد را به شما توصیه نمی‌کنیم. دلیل آن هم این است که یک سایت آماده هر چه قدر هم که خوب باشد، شاید مطابق انتظارات و سلیقه شما نباشد. بنابراین بهتر است که خودتان در این موضوع دخیل باشید و سایت را آن طور که می‌خواهید، ایجاد نمایید که جهت دریافت مشاوره در خصوص طراحی سایت مشهد می توانید به شرکت سورینت مراجعه نمایید

امکانات سایت های فروشگاهی

سایت‌های فروشگاهی در سایت‌های اخیر محبوبیت فراوانی پیدا کرده‌اند. در همین راستا، شاید شما هم قصد داشته باشید تا سایت فروشگاهی خود را داشته باشید، اما با امکانات آن آشنا نیستید. در این جا می‌خواهیم ببینیم که چنین سایتی، چه ویژگی‌هایی در خود دارد.

1- سایت فروشگاهی باید گزینه‌های متعددی برای خرید محصولات را در اختیار مخاطبان قرار دهد. همان گونه که می‌دایند، راه‌هایی برای خرید یک محصول وجود دارد که شما هم باید آن‌ها را مدنظر قرار دهید.

2- مخاطب در این سایت باید قادر باشد تا محصولات را به راحتی پیدا کند و امکان جستجوی آسان برای هر یک از آن‌ها نیز وجود داشته باشد.

3- امکان گزارش مشکلات از سوی کاربران نیز باید در سایت به چشم بخورد. در غیر این صورت، مخاطبان آن طور که باید و شاید به شما اعتماد نخواهند کرد.

4- شیوه تبلیغ باید به صورت کاملا حرفه‍‌ای باشد تا افراد برای خرید آن‌ها ترغیب شوند.

5- بخشی را در سایت خود به وجود آورید تا مخاطب بتواند به صورت آنلاین با شما ارتباط برقرار کند.

6- روش ساخت سایت فروشگاه اینترنتی نیز به وسیله موارد گفته شده امکان‌پذیر خواهد بود.

برترین شرکت های طراحی وب سایت

از جمله بهترین شرکت‌هایی که به طراحی وب‌سایت شما خواهند پرداخت، شرکت سورینت می باشد که یک شرکت های طراحی سایت در مشهد اشاره داشت.

تعرفه پشتیبانی سایت

بحث دیگری که حتما باید حواستان به آن باشد، پشتیبانی سایت است. شما باید فرد یا گروهی را به عنوان پشتیبان سایت به کار خود اضافه کنید و با گذشت زمان، متوجه پیشرفت چشمگیر خود خواهید شد. هر یک از این پشتیبان‌ها با توجه به استعداد و توانایی‌هایی که دارند، تعرفه مختلفی را برایتان در نظر می‌گیرند. به همین دلیل، نمی‌توان قیمت ثابتی را برای آن‌ها تعیین کرد.

سفارش طراحی سایت

شرکت سورینت قادر است طراحی سایتتان را در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان انجام دهد. همچنین تعرفه‌ای که ما در نظر گرفته‌ایم، بسیار عادلانه است و تمام مشتریان نیز به این موضوع واقع هستند. انواع سایت‌ها همچون سفارش ساخت سایت اختصاصی توسط ما صورت می‌گیرد و به راحتی می‌توانید آن را به ما واگذار نمایید. بنابراین می توانید جهت سفارش طراحی وب سایت اختصاصی تهران اینجا کلیک کنید و با ثبت درخواست مشاوره رایگان اولین گام را جهت طراحی سایت خود بردارید

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s